FIFA 17 XBOX ONE – Zapowiedź, przegląd edycji, przedsprzedaż

Post jak na bloga przystało, czyli to czego spodziewam się po najbliższej FIFIE oraz to co obecnie wiem. Od czego zatem zacznę, a może od tego, że już krótki filmik nagrany – z zapowiedzią i edycjami, jednak wszystko to jeszcze na spokojnie rozpiszę. Zatem po kolei:

Kiedy mogę zagrać w FIFĘ 17 na Xbox One?

Pomimo, tego, że premiera najnowszej kopanki planowana jest na 29 września tego roku, to w EA ACCESS mamy już informację, iż wypróbować nową FIFĘ 17 będzie można 22 września, zatem naprawdę warto być posiadaczem dostępu do konta premium. Chociażby wykupić na ten jeden miesiąc, to tylko 14,99 zł a możliwość wcześniejszego grania i poznania całego systemu gry jest bezcenna, bo wtedy łatwo odpowiecie sobie na pytanie którą wersję gry zakupić.

Przegląd edycji oraz Przedsprzedaż FIFA 17 Xbox ONE

W przedsprzedaży mamy dostępne 3 edycje: Super Deluxe, Deluxe i standardowa, poniżej krótkie opisy prosto ze strony xboxlive, która i czym dana wersja się charakteryzuje. Oczywiście jako że jestem posiadaczem konto XboxLive już od dawien dawna, to przysługują mi zniżki.

Ps. Te zniżki to i tak są tyle wart… Wystarczy zerknąć na allegro za wersją pudełkową- bardziej się opłaca a i w wielu przypadkach szybciej pogra o czym wspomnę w dalszej części posta.

EA SPORTS™ FIFA 17 Edycja Super Deluxe (przedsprzedaż) – źródło xboxlive.pl
Zamów grę FIFA 17 teraz, a przez 20 tygodni otrzymasz do 40 dużych złotych paczek Premium FUT*! Zdominuj rywali w FUT z piłkarzem na 8 meczów wypożyczenia i 2 piłkarzami z drużyny tygodnia na 3 mecze co tydzień przez 20 tygodni. Odbierz wyjątkowe stroje FUT przed innymi. Oferta obejmuje jednomiesięczny okres próbny.

Cena: 377,09 zł

EA SPORTS™ FIFA 17 Edycja Deluxe (przedsprzedaż) – źródło xboxlive.pl
Zamów grę FIFA 17 już teraz, a przez 20 tygodni otrzymasz do 20 dużych złotych paczek Premium FUT*! Rozpocznij sezon FUT z piłkarzem na 8 meczów wypożyczenia i piłkarzem z drużyny tygodnia na 3 mecze co tydzień przez 20 tygodni. Odbierz wyjątkowe stroje FUT przed innymi. Oferta obejmuje jednomiesięczny okres próbny.

Cena: 332,09 zł

EA SPORTS™ FIFA 17 Edycja standardowa (przedsprzedaż) – źródło xboxlive.pl
Zamów edycję standardową gry FIFA 17 już teraz, a otrzymasz do 5 żetonów FUT Draft*! Rozpocznij solidnie swój sezon FIFA Ultimate Team z piłkarzem na 8 meczów wypożyczenia i wyjątkowymi strojami FUT. Oferta obejmuje jednomiesięczny okres próbny abonamentu EA Access.

Cena: 260,09 zł

Krótkie podsumowanie na prosty, ludzki rozum – za najtańszą wersję cyfrową w przedsprzedaży zapłacimy 260,09 zł i prawdopodobnie przyjdzie nam w nią dopiero zagrać 29 września. Teraz jednak prawdziwa gratka i bomba – wbijam sobie na allegro.pl – wpisuję FIFA 17 Xbox One i moim oczom ukazuje się dość sporo aukcji gdzie ceny wyglądają następująco: Edycja Deluxe 260-280 zł z kolei standardowa 240 – 250 zł. (mamy dzisiaj 12 lipiec, nie wiem zatem jak to będzie wyglądać jutro czy tam pojutrze). Edycji Super Deluxe nie widzę, podejrzewam jednak że wpisując 2017 pojawi się tych aukcji więcej. Co zatem wybrać? Jeżeli chodzi o mnie ciężko powiedzieć, w tamtym roku, osoby które zamówiły wersję pudełkową mogły już zagrać 27 września, a osoby które zamówiły cyfrową 29…

Nadzieje związane z Fifa 17 Xbox One

Jeżeli chodzi o nadzieje z grą – to moje oczekiwania są olbrzymie. Fifa 16 nie porwała mnie, wiele razy irytowała i przez to nie grywałem w nią tyle co chociażby w 14… Podobno w nowej odsłonie olbrzymie znaczenie będzie mieć ponownie szybkość i umiejętność grania piłek prostopadłych. To mi jednak nie wystarcza, ja jestem graczem amatorem i nie będę tutaj rozpisywał się o systemie gry, zależy mi tylko by był on o wiele przyjemniejszy aniżeli w 16. Gra ostatnimi czasy irytuje a nie bawi nie mówiąc już o trybie FUT w którym, widziałem już takie akcje i takie bramki, że Anglia na Euro przy tym to naprawdę pikuś.

Oczywiście, pomimo tylu moich narzekań w Fifę 17 się zaopatrzę i grywał będę, jeżeli ktoś będzie chciał się zmierzyć- drzwi otwarte! Póki co pozostaje nam czekać…

Polecam również każdemu odwiedzać kanał VVW, ponieważ gość naprawdę nauczy każdego z was jak zarabiać coinsy w grze a przede wszystkim zna się na swoim fachu. Sam wielokrotnie korzystam z jego porad a i jego filmiki naprawdę są na najwyższym poziomie.