Darmowe Gry z Xbox Live Gold – Przegląd Sierpień 2016

Sierpień to miesiąc z którym wiązałem olbrzymie nadzieje odnośnie gier, które będzie można pobierać w abonamencie xbox live gold. Postanowiłem więc troszkę o tym napisać co czeka nas w nadchodzącym miesiącu: 

Sierpień to tak naprawdę 4 nowe tytuły lub inaczej – nie nowe, ale dostępne, które swoją premierę już miały. Będzie można pobrać 2 gry dla Xbox One oraz 2 gry dla X360 – oczywiście posiadacze konsoli nowszej generacji zagrają we wszystkie 4, gdyż jak zwykle kompatybilność śmiga tutaj na sto procent.

Przechodząc do sedna! Od 1 sierpnia można będzie pobrać takie tytuły jak:

WARRIORS OROCHI 3 Ultimate – dostępne dla XBOX ONE, gdzie więcej szczegółów możecie znaleźć klikając w odnośnik -> KLIK

Spelunky – dostępne dla X360, gdzie więcej szczegółów możecie znaleźć klikając w odnośnik -> KLIK

Od 16 sierpnia z kolei będzie możliwość pobrania takich tytułów jak:

WWE 2K16 – dostępne dla XBOX ONE gdzie więcej szczegółów możecie znaleźć klikając w odnośnik -> KLIK

Beyond Good & Evil HD – dostępne dla X360 gdzie więcej szczegółów możecie znaleźć klikając w odnośnik -> KLIK

Jeżeli chodzi o mnie to tak szczerze nie mam pojęcia czy któryś z powyższych tytułów “jakoś” specjalnie mnie interesuje. Być może WARRIORS OROCHI 3 Ultimate, ale to chyba tylko, dlatego że jestem zwolennikiem typowych nawalanek, gdzie klikanie wiecznie tych samych kombinacji przynosi rozmaite Combosy!

Co prawda nie znam Beyond Good & Evil HD a czytając recenzję można się do tego przekonać- tym bardziej, że skoro jest coś podobnego do Raymana, to serio, gram w ciemno. Oczywiście przetestuję jak będzie już możliwość pobrania – wówczas napiszę coś więcej.