Darmowe Gry z Xbox Live Gold – Przegląd Wrzesień 2016

Microsoft w nadchodzącym miesiącu sprawił nam wszystkim, grającym na Xbox-ach prawdziwą niespodziankę. Otóż tytułu w które przyjdzie nam zagrać we wrześniu 2016 roku są naprawdę mocne! Dobra, dobra bez napinki, lecę z tym po kolei, a zatem we wrześniu przyjdzie nam posiadaczom konta Gold pograć na konsolach w takie gry jak:

Xbox One: Earthock: Festival of Magic i Assassin’s Creed Chronicles: China, a z kolei na Xbox 360: Forza Horizon i Mirror’s Edge i w tym miejscu zastanawiam się czy jest sens aby pisać więcej? O ile ostatnie miesiące były bardzo przeciętne i gry pobierało się wyłącznie dlatego, ponieważ były za friko i raz po raz w nie grywało, tak teraz wrzesień miażdży system.  

Osobiście najbardziej oczekuję na tytuł nr. 1 czyli Earthrock jako że będzie to premiera i zapowiada się naprawdę bardzo, ale to bardzo ciekawe. Dla ciekawskich poniżej linkacz by poczytać więcej (nie będę przecież przepisywał na swój sposób, czegoś co jest tak fajnie opisane). ^^

Earthock: Festival of Magic -> kliknij i przeczytaj info

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że Xbox One ma wsteczną kompatybilność, juhu! Zagram sobie we wszystkie 4 tytuły! Również nie możecie się doczekać?

darmowe_gry_xboxlivegold_wrzesien_2016