FIFA 17 FUT CHAMPIONS – Week 4 – Scream Team Squad

Rozpocząłem już 4 weekend zmagań w lidze weekendowej. Szczerze? To póki co z różnym skutkiem to działa, ponieważ czas jest największym problemem. Oczywiście rozegranie 40 spotkań to naprawdę wyzwanie – nie mówiąc już o zwycięstwach – jednak to temat na inny dzień, ponieważ w tym temacie skupię się na kartach Scream Team – które EA udostępniło z okazji hallowenn oraz które będą dostępne do jutra – czyli 1 listopada. A właściwie nie tyle dostępne co dostępnych ich upgrade!

W tym linku: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/fut-17-ultimate-scream można zobaczyć którzy gracze dostali uprgrade – ja obecnie zakupiłem 4 jako że grywam wyłącznie i przeważnie ligą angielską a moim ulubionym klubem jest Arsenal to postanowiłem wrzucić Pera do środka obrony oraz najszybszego gracza w grze Bellerina na prawą obronę. Do środka pomocy Fellaini oraz Lukaku i mój skład na ligę weekendową prezentuje się naprawdę niesamowicie:

brzezinaosiek_erynjaro_screamteam_fifa17

Minusem oczywiście jest cena kart która drastycznie spada – jednak ja po całej lidze dwie z nich zostawię i zobaczę co się z nimi w czasie stanie – gdyż Bellerin na zwykłej karcie Scream miał 80 z czego na normalnej 79 – zawsze to jeden w górę i zawsze to inna karta aniżeli normalna 🙂

Teraz krótkie i najważniejsze pytanie zapewne z którym każdy z was się mierzył – czy warto? Otóż w mojej opinii tak – nie wiadomo kiedy po raz kolejny za 170 tys. coinsów (czyt. Lukaku) przyjdzie nam grać zawodnikiem o takich parametrach!